Władze KTP "Przygoda" od początku działalności Klubu

 

Władze Klubu Turystów Pieszych "PRZYGODA" w latach 1966 - 2016 

 

 

Grazyna Dziolko Prezes
Grażyna Dziółko

17.11.2014 - 14.11.2016
Piotr Garecki - wiceprezes
Urszula Zychowicz  - II wiceprezes
Kazimierz Sławiński - skarbnik
Jerzy Pabian - członek

Komisja Rezwizyjna:
Andrzej Guska - przewodniczący
Andrzej Toporek
Paweł Wojtas

Miroslaw Kubik  Prezes
Mirosław Kubik

26.02.2014 - 17.11.2014

Piotr Garecki - wiceprezes
Urszula Zychowicz - II wiceprezes
Joanna Burtnik - skarbnik
Andrzej Toporek - sekretarz

Komisja Rezwizyjna:
Grażyna Dziółko - przewodnicząca
Andrzej Guska

Lech Segiet Prezes
Lech Segiet

10.12.2012 - 26.02.2014

Mirosław Kubik - wiceprezes
Piotr Garecki - wiceprezes
Joanna Burtnik - skarbnik
Urszula Zychowicz - sekretarz

Komisja Rezwizyjna:
Grażyna Dziółko - przewodnicząca
Andrzej Guska
Jerzy Pabian

 Prezes
Jerzy Pabian
15.11.2010 - 10.12.2012

Maciej Toborowicz - wiceprezes do 15.08.2011
Krzysztof Bogusz - wiceprezes od 15.08.2011
Urszula Zychowicz - sekretarz
Anna Hendler - skarbnik
Szczepan Jarosz - członek

Komisja Rezwizyjna:
Krzysztof Bogusz - przewodniczący
do 15.08.2011
Andrzej Guska - przewodniczący
od 15.08.2011
Grażyna Dziółko

Anna Hendler

 Prezes
Anna Hendler
17.11.2008 - 15.11.2010

Krzysztof Bogusz - wiceprezes
Urszula Zychowicz - sekretarz
Wanda Narkiewicz - skarbnik
Mirosław Kubik - członek

Komisja Rezwizyjna:
Andrzej Guska
Grażyna Dziółko
Anna Sędek

Tomasz Gajos

 Prezes
Tomasz Gajos
prezes do 06.2007
13.11.2006 - 17.11.2008

Anna Hendler - wiceprezes, prezes od 06.2007
Bogumił Bryczek - sekretarz
Wanda Narkiewicz - skarbnik
Lena Pachocka - członek (nie podjęła
obowiązków, na jej miejsce dokooptowana 
Urszula Zychowicz - członek

Komisja Rezwizyjna:
Jarosław Leszczyński - przewodniczący
Krzysztof Bogusz
Grażyna Dziółko

Grazyna Dziolko2

 Prezes
Grażyna Dziółko

08.11.2004 - 13.11.2006

Ryszard Łopian - wiceprezes
Henryk Domagała - skarbnik
Bogumił Bryczek - sekretarz
Dionizy Ładecki - członek

Komisja Rezwizyjna:
Jacek Grzybała - przewodniczący
Jarosław Leszczyński
Lech Segiet

Anna Hendler

 Prezes
Anna Hendler
12.11.2002 - 08.11.2004

Jolanta Cyndrowska - wiceprezes
Barbara Zagórska - skarbnik
Bogumił Bryczek - sekretarz
Jerzy Pabian - członek

Komisja Rezwizyjna:
brak danych

Anna Hendler

 Prezes
Anna Hendler
13.11.2000 - 12.11.2002

Jerzy Pabian - wiceprezes
Henryk Domagała - skarbnik
Bogumił Bryczek - sekretarz
Maria Dudzińska - członek

Komisja Rezwizyjna:
Danuta Rasała - przewodniczący
Kazimierz Micorek
Andrzej Guska

Wladyslaw Kwapien

 Prezes
Władysław Kwapień
12.03.1999 - 13.11.2000

Helena Sachajko - wiceprezes
Maria Dudzińska - sekretarz
Barbara Zagórska - skarbnik
Katarzyna Król - członek

Komisja Rezwizyjna:
brak danych

Kazimierz Micorek

 Prezes
Kazimierz Micorek
12.11.1996 - 12.03.1999

Jerzy Pabian - wiceprezes
Teresa Duda - skarbnik
Alicja Pańkowska - sekretarz
Krzysztof Gorajski - członek

Komisja Rezwizyjna:
Jacek Chojnowski - przewodniczący
Urszula Oborska
Dionizy Ładecki

Kazimierz Micorek

 Prezes
Kazimierz Micorek
1994 - 12.11.1996

Jerzy Pabian - wiceprezes
Teresa Duda - sekretarz
Alicja Pańkowska - skarbnik
Hanna Skalska - członek

Komisja Rezwizyjna:
Jacek Chojnowski - przewodniczący
Urszula Oborska
Dionizy Ładecki

Kazimierz Micorek

 Prezes
Kazimierz Micorek
08.06.1992 - 1994

Waldemar Kowalski - wiceprezes
Danuta Rasała - sekretarz
Alicja Pańkowska- skarbnik
Hanna Skalska - członek

Komisja Rezwizyjna:
Jacek Chojnowski - przewodniczący
Urszula Oborska
Dionizy Ładecki

Barbara Arendarska

 Prezes
Barbara Arendarska
11.02.1991 - 08.06.1992

Kazimierz Micorek - wiceprezes
Stanisław Piwowarczyk - sekretarz
Alicja Dunkowska - skarbnik
Jolanta Bednarska, Jarosław Leszczyński,
Bogumił Bryczek - członkowie

Komisja Rezwizyjna:
Jacek Chojnowski - przewodniczący
Urszula Oborska
Dionizy Ładecki

Barbara Arendarska

 Prezes
Barbara Arendarska
14.11.1988 - 11.02.1991

Danuta Rasała - wiceprezes
E. Prusaczyk - Zuchniak - skarbnik
Jolanta Bednarska - sekretarz
Hanna Skalska, Bożena Konecka
Bogumił Bryczek - członkowie

Komisja Rezwizyjna:
Jacek Chojnowski - przewodniczący
Urszula Oborska
Stanisław Górski

Andrzej Guska

 Prezes
Andrzej Guska
08.12.1986 - 14.11.1988

Janusz Arendarski - wiceprezes
Lidia Chojnowska - sekretarz
Franciszek Guska
Bożena Konecka

Elżbieta Książek

Komisja Rezwizyjna:
Stanisław Górski
Anna Betka
Bogumił Bryczek


Danuta Rasala

 Prezes
Danuta Rasała
12.11.1984 - 1985

Bogumił Bryczek do 1985
Ewa Pałgan
Leszek Otwinowski
Bożena Konecka
Irena Paździerz
Krzysztof Kowalski

Komisja Rezwizyjna:
Stanisław Górski
Lidia Ziembińska
Leontyna Cichoń

Bogumil Bryczek

 Prezes
Bogumił Bryczek
1985 - 08.12.1986

Ewa Pałgan
Leszek Otwinowski
Bożena Konecka
Irena Paździerz
Krzysztof Kowalski

Komisja Rezwizyjna:
Stanisław Górski
Lidia Ziembińska
Leontyna Cichoń

Tadeusz Pluta

Prezes
Tadeusz Pluta
10.01.1983 - 12.11.1984

Stanisław Wyrzycki - wiceprezes
Ewa Pałgan - sekretarz
Leszek Otwinowski - skarbnik
Janusz Cichocki
Barbara Maruszak
Stanisław Rupniewski

Komisja Rezwizyjna:
Bogumił Bryczek
Leontyna Cichoń
Lidia Ziembińska

Janusz Cichocki

 Prezes
Janusz Cichocki
08.12.1980 - 10.01.1983

Ryszard Garus
Stanisław Wyrzycki
Leszek Otwinowski
Franciszek Guska
Joanna Korpas
Marek Wiewiórowski

Komisja Rewizyjna:
Bogumił Bryczek
Halina Lidwa
Marek Cichopek

Jerzy Epsztain

 Prezes
Jerzy Epsztain
prezes do 20.08.1979
01.12.1978 - 08.12.1980

Janusz Cichocki - prezes od 20.08.1979
Bożena Konecka
Marek Cichopek
Ryszard Garus
Anna Betka
Antoni Myśliwiec

Komisja Rewizyjna:
Piotr Śmigielski - przewodniczący
Jan Kowalczyk
Andrzej Wągrowski

Jerzy Epsztain

 Prezes
Jerzy Epsztain
03.12.1976 - 01.12.1978

Janusz Cichocki
Franciszek Guska
Ryszard Garus
Antoni Myśliwiec

Komisja Rezwizyjna:
Piotr Śmigielski - przewodniczący
Jan Kowalczyk
Andrzej Wągrowski

Jerzy Epsztain

Prezes
Jerzy Epsztain
16.04.1973 - 03.12.1976

Jerzy Ziętal – wceprezes
Waldemar Kseń – sekretarz
Jolanta Majchrzyk – skarbnik
Krzysztof Lis – członek

Komisja Rezwizyjna:
Piotr Śmigielski - przewodniczący
Jan Kowalczyk
Andrzej Wągrowski

Jacek Grzybala

 Prezes
Jacek Grzybała
02.02.1972 - 16.04.1973

Janusz Okupny - wiceprezes
Jolanta Kodjaszewska
- sekretarz
Józefa Gajewska
- skarbnik
Jerzy Bross, Witold Król,
Waldemar Kseń, Krzysztof Lis –
członkowie

Komisja Rezwizyjna:
Marian Michalewicz
Lech Otwinowski
Andrzej Pelczar

Kazimierz Stapor

Prezes
Kazimierz Stąpor
10.01.1968 - 02.02.1972

Zygmunt Witecki
Jerzy Reinstein
Aleksander Maderak
Józefa Gajewska
Jerzy Bross
Marian Grzegorzewski

Komisja Rewizyjna:
Witold Król
Krzysztof Wilczyński
Elżbieta Gągol

Jerzy Zareba

 Prezes
Jerzy Zaręba
25.05.1966 - 10.01.1968

Elżbieta Szymańska – wiceprezes
Jerzy Reinstein
– wiceprezes
Mirosław Rewucki
– sekretarz
Józefa Gajewska
– skarbnik
Jerzy Sadowski
– członek

Komisja Rewizyjna:
brak danych


Materiał przygotowany przez kol. Jerzego Pabiana na podstawie kronik KTP i KTP "Przygoda" oraz dostępnych protokołów z zebrań sprawozdawczo - wyborczych.

Czytany 1700 razy

Kalendarz Imprez

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Pogoda Kielce z serwisu